Powitanie wiosny przez uczniów kl I-VIII

opublikowane: 21 mar 2022, 11:59 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 21 mar 2022, 12:03 ]
Dnia 21.03.2022 r. uczniowie klas I-III maszerowali przez Witoszyce z grzechotkami, gaikami i oczywiście pięknymi Marzannami. Dzieci w kolorowych strojach, głośnymi okrzykami przywitali wiosnę. Mamy nadzieję, że  wiosna posłucha dzieci i zostanie z nami na dobre. Uczniowie klas IV-VIII świętowali nadejście wiosny w kolorowych przebraniach. 21. marca, oprócz pięknej okoliczności pierwszego dnia wiosny, przypada Światowy Dzień Zespołu Downa. Symbolem solidaryzowania się z ludźmi mającymi Zespół Downa na całym świecie są kolorowe skarpetki. Uczniowie naszej szkoły pokazując akceptację i zrozumienie przyszli do szkoły w kolorowych skarpetkach.

Marzena Rogasik

Lilia Burdziłowska