Przedstawienie "Królewna Śnieżka i siedmiu Krasnoludków”

opublikowane: 17 cze 2018, 10:08 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 19 cze 2018, 04:10 ]
W dniu 13 czerwca 2018r. w naszej szkole uczniowie klas V i VI  biorący udział w zajęciach koła teatralnego w ramach projektu „Kompetencje kluczowe szansą sukcesu dla uczniów szkół Gminy Góra" wystawili spektakl teatralny pt: „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków” z okazji Dnia Mamy i Taty. Rodzice mieli okazję podziwiać swoje pociechy w bajkowych rolach. Dzieci podziękowały rodzicom  za ich miłość i poświęcenie.

Następnie  w  dniu 15 czerwca 2018r. młodzi aktorzy po raz  drugi zaprezentowali się w przedstawieniu dla swoich kolegów i koleżanek ze szkoły. Spektakl bardzo się podobał. Pan dyrektor podziękował  dzieciom i opiekunowi za przygotowanie i dekorację. Spotkanie to było także okazją do podsumowania projektu.