„PRZYGODY WAŻNIAKA I SPÓŁKI”

opublikowane: 7 lis 2018, 13:10 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 7 lis 2018, 13:10 ]

W poniedziałek 5 listopada gościliśmy wspaniałych aktorów z Teatru Blaszany Bębenek, którzy przenieśli dzieci do wspaniałej i magicznej wioski smerfów oraz do zamku Gargamela i jego kompana kota Klakiera. Przedszkolaki oraz uczniowie klas I-III mieli okazję spotkać Smerfy: Ważniaka, Papę Smerfa, Spiocha oraz mieszkańców zamku: Gargamela i Klakiera. Spektakl sprawił, że głośny śmiech dzieci wypełniał całą salę !!! Przedstawienie odbyło się w naszej szkole dzięki współpracy z Oddziałem Dziecięcym Biblioteki Miejskiej w Górze oraz Filią w Chróścinie.

Ewa Pieprzyk