„RODZICE CZYTAJĄ DZIECIOM”

opublikowane: 5 sty 2017, 14:12 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 16 maj 2017, 12:08 ]
Czytanie bajek wpływa  na rozwój wyobraźni i aktywności intelektualnej dzieci. Wzbogaca ich wiedzę o świecie, kształtuje wrażliwość. Nasze przedszkole już kolejny rok kontynuuje akcję „Rodzice czytają dzieciom”, która ma na celu kształcenie nawyków czytelniczych, a także przekazywanie za pośrednictwem literatury wartości moralnych oraz wzmocnienia więzi między rodzicami i dziećmi. Przedsięwzięcie polega na tym, że chętni Rodzice przychodzą do naszego Przedszkola i czytają dzieciom. Dzieci w domu wspólnie z rodzicami wybierają bajkę do czytania i z niecierpliwością oczekują na przyjście rodziców do przedszkola. Akcja  jest bardzo udana, a Dzieci zadowolone. Czekamy z niecierpliwością na kolejnych wspaniałych Rodziców!

Maria Kołtowska