Aktualności‎ > ‎

Rozkład jazdy autobusu szkolnego w dniu 1 września

opublikowane: 27 sie 2020, 07:32 przez witoszyce szkola
Godziny dowozu uczniów do szkoły

Autobus nr 1

Laskowa  7:05
Nowa Wioska 7:15
Radosław 7:20
Radosław 7:25
Witoszyce - szkoła 7:30

Autobus nr 2

Brzeżany 7:10
Brzeżany 7:13
Łagiszyn 7:18
Polanowo 7:21
Glinka 7:30
Chróścina 7:38
Chróścina 7:42
Witoszyce szkoła 7:55



Godzina odjazdu

Witoszyce - szkoła 9:20
Chróścina 9:25
Laskowa 9:45
Nowa Wioska 9:50
Radosław 10:00
Łagiszyn 10:10


Uczniowie korzystający z dowozu są zobowiązani do noszenia maseczek podczas jazdy autobusem szkolnym.
Comments