Aktualności‎ > ‎

Rozkład jazdy autobusu w dniu 1 września 2021r.

opublikowane: 27 sie 2021, 01:00 przez witoszyce szkola
Godziny dowozu uczniów do szkoły

Autobus nr 1

Laskowa  7:05
Nowa Wioska 7:15
Radosław 7:20
Radosław 7:25
Witoszyce - szkoła 7:30

Autobus nr 2

Strumienna 7:05
Ułanka 7:08
Brzeżany 7:10
Brzeżany 7:13
Łagiszyn 7:18
Polanowo 7:21
Glinka 7:30
Chróścina 7:38
Chróścina 7:42
Witoszyce szkoła 7:55



Godzina odjazdu

Witoszyce - szkoła 9:30
Chróścina 9:40
Laskowa 9:55
Nowa Wioska 10:00
Radosław 10:10
Radosław 10:15
Łagiszyn 10:25
Brzeżany 10:30
Glinka 10:35


Uczniowie korzystający z dowozu są zobowiązani do noszenia maseczek podczas jazdy autobusem szkolnym.
Comments