Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2021/2022

opublikowane: 2 wrz 2021, 12:45 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 2 wrz 2021, 12:47 ]
1 września społeczność naszej szkoły uroczyście powitała kolejny rok szkolny po dwumiesięcznej wakacyjnej przerwie. W związku z pandemią koronawirusa  uczniowie poszczególnych klas spotkali się w wyznaczonych salach  z wychowawcami, którzy przekazali najważniejsze informacje związane z rozpoczynającym się rokiem szkolnym, zapoznali z zasadami, jakie będą obowiązywać w naszej szkole, by wszyscy byli zdrowi, bezpieczni, a tym samym radośni i szczęśliwi. Uczniowie wysłuchali przez radiolę inauguracyjnego przemówienia Dyrektora szkoły pana Leszka Steckiego. Dyrektor gorąco powitał wszystkich uczniów, grono pedagogiczne, rodziców oraz pracowników administracji i obsługi, życząc wszystkim dobrego roku, podczas audycji został odczytany list Pana Ministra Przemysława Czarnka oraz życzenia Pani Burmistrz Ireny Krzyszkiewicz. Uczniowie wysłuchali również fragmentów książki: "Moralność pani Dulskiej" Gabrieli Zapolskiej - lektury jubileuszowej, dziesiątej odsłony Narodowego Czytania. Po spotkaniu w klasach delegacja naszej szkoły złożyła znicze pod pomnikiem w Chróścinie oraz pod Pomnikiem Wolności w Górze w związku z rocznicą wybuchu II wojny światowej.

Wszystkim życzymy udanego roku szkolnego  i  sukcesów w nauce.