Rozstrzygniecie konkursu plastycznego na kolorowankę pt. ”Przyroda wokół nas”

opublikowane: 11 kwi 2022, 00:10 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 14 kwi 2022, 10:08 ]
Konkurs zorganizowany w ramach zadania grantowego „Z miłości do braci mniejszych” przez Wąsoskie Stowarzyszenie Opieki Nad Zwierzętami "Kundelek".  Celem projektu było: uwrażliwienie uczniów na los bezdomnych zwierząt, chęć kształtowania u dzieci i młodzieży gotowości niesienia pomocy bezdomnym i skrzywdzonym zwierzętom, upowszechnienie wiedzy z zakresu ochrony środowiska i ekologii. W konkursie wzięło 69 uczniów z powiatu górowskiego. Z konkursu została wydrukowana kolorowanka.

Nasi uczniowie zostali nagrodzeni i wyróżnieni w kat:

II kategoria 8-11 lat

1 miejsce – Jakub Pieniak kl.III

3 miejsce – Martyna Woźnica kl.III

Wyróżnienia:

Hanna Kurzawa kl.I

Igor Budzikowski kl.II

Gabriel Wojtkiewicz kl.II

Kinga Kurzawa kl. III

Piotr Mazurkiewicz kl.III

Oliwier Wiktorowski kl.III

II kategoria 12-15 lat

Wyróżnienia:

Zuzanna Góral kl.V

Martyna Grabowska kl.V

Uczniowie otrzymali kolorowanki ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz cenne nagrody rzeczowe.  Nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Lucyna Sozańska