Spektakl "Alladyn"

opublikowane: 26 paź 2019, 15:35 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 31 paź 2019, 01:30 ]
Dnia 23 10.2019r.. dzieci z grupy Smerfy i Kubusie  z Przedszkola w Witoszycach wybrały się na wycieczkę do Leszna, aby obejrzeć  spektakl pt.: „Alladyn  — baśń tysiąca i jednej nocy”. Spektakl został przedstawiony przez Katolicki Teatr Edukacji z Krakowa.  Przedszkolaki wspólnie z bohaterami  przeżywały wspaniałe emocje, a nawet, wypowiadając tajemnicze zaklęcie, przyczyniały się do zwycięstwa przyjaźni i miłości nad ludzkimi słabościami i złem otaczającego świata.

Maria Kołtowska

Lucyna Wyszyńska