SPOTKANIE AUTORSKIE

opublikowane: 11 lis 2022, 13:53 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 13 lis 2022, 23:39 ]
W ramach realizacji „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025”, uczniowie klas 4-7 mieli okazję uczestnictwa w spotkaniu autorskim z Panem Marcinem Kostrzyńskim. Pan Marcin jest autorem wielu książek powiązanych z naturą i zwierzętami, jest autorem wielu filmów przyrodniczych. Autor zapoznał uczniów z tematyką swoich książek. Opowiedział też o ciekawych przygodach, które przeżył w czasie swoich podróży i które wykorzystuje w fabułach książek. Uczniowie z zainteresowaniem słuchali opowieści Pana Marcina i zadawali mu pytania, na które autor wyczerpująco odpowiadał. Spotkanie minęło w miłej atmosferze, a uczniowie na pewno sięgną po książki Marcina Kostrzyńskiego.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0  na lata 2021-2025”.

A.    Wesołowska