SPOTKANIE AUTORSKIE Z PANIĄ JUSTYNĄ BEDNAREK

opublikowane: 15 lis 2019, 03:19 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 15 lis 2019, 03:23 ]
Dnia 15 listopada 2019 r. uczniowie kl. I-IV wzięli udział w spotkaniu z autorką książek dla dzieci panią Justyną Bednarek. Spotkanie rozpoczęło się od opowieści autorki o tym jak została pisarką. Pani Justyna Bednarek opowiedziała o tym jak powstają jej książki, jak długo je pisze i skąd czerpie pomysły na ich napisanie. Zdradziła również, że każda jej książka ma w sobie ziarenko prawdy. Pani Bednarek przeczytała uczniom fragmenty swoich utworów oraz w bardzo interesujący sposób przedstawiła bohaterów książek. To było bardzo ciekawe i inspirujące spotkanie, za które bardzo dziękujemy Pani Danucie Biernackiej Dyrektor Biblioteki Miejskiej w Górze.

M. Szylin