SPOTKANIE Z AUTORKĄ KSIĄŻEK DLA DZIECI

opublikowane: 31 maj 2022, 01:28 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 31 maj 2022, 02:29 ]
Dnia 30 maja 2022 r. uczniowie klas I-III po raz kolejny gościli Panią Genowefę Matczak autorkę książek dla dzieci. Tym razem pani Genowefa przybliżyła im postać Malinki bohaterki książki pt. „Malinka w świecie snów”. Uczniowie dowiedzieli się, że Malinka to jasnowłosa dziewczynka o bogatej wyobraźni, która podczas snu potrafi się przenosić do niezwykłego świata, w którym poznaje wyjątkowych przyjaciół. Uczniowie doskonale poradzili sobie z zagadkami z podwodnego świata, które przygotowała dla nich Pani Genowefa. Wszyscy wspaniale się bawili przy piosence o misiu koala. Chętni uczniowie mogli kupić książki, w których autorka wpisała im imienne dedykacje.
Po raz kolejny wszyscy zostali obdarowani pięknymi zakładkami do książek z postacią Malinki.
Zostaliśmy zapewnieni, że Pani Genowefa zaszczyci nas swoją obecnością w nowym roku szkolnym i przedstawi nam dalsze losy Biedronki Mani.

Małgorzata Szylin