SPOTKANIE ZE STRAŻAKAMI W PRZEDSZKOLU- 9.06.2016

opublikowane: 10 cze 2016, 03:01 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 11 cze 2016, 01:28 ]

9 czerwca dzieci  z przedszkola w Witoszycach  uczestniczyły w spotkaniu ze strażakami . Przedszkolaki miały okazję poznać sprzęt i wyposażenie Ochotniczej Straży Pożarnej z Czerniny oraz Ochotniczej Straży Pożarnej z Osetna.  Panowie strażacy w prosty i ciekawy sposób przybliżyli dzieciom informacje związane z ich pracą. Największe zainteresowanie wzbudziły wozy strażackie, którymi przyjechali nasi goście. Strażacy zademonstrowali wykorzystywaną w akcjach ratunkowych aparaturę oraz wyposażenie wozu strażackiego. Ogromną atrakcją okazał się pokaz użycia sprzętu wodnego do gaszenia pożaru. Niezapomnianym przez nasze dzieci doświadczeniem z pewnością była możliwość samodzielnego wypróbowania sprzętu gaśniczego oraz obejrzenia wozu strażackiego od wewnątrz.

Było to bardzo ciekawe, pełne wrażeń spotkanie. DZIĘKUJEMY !!!

Anna Kołata