Spotkanie z panią bibliotekarką

opublikowane: 7 gru 2022, 23:30 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 7 gru 2022, 23:44 ]
6 grudnia 2022 roku uczniów klasy pierwszej odwiedziła pani Beata Buda, bibliotekarka Filii Bibliotecznej w Chróścinie.
Celem spotkania było rozbudzenie zainteresowania literaturą dziecięcą, pobudzenie wyobraźni dzieci i zachęcenie do czytania. Wszyscy uczniowie  z ogromnym zaciekawieniem słuchały opowieści pt. Gwiazdka u przyjaciół.   Dziękujemy pani Beacie  za poświęcony czas i zapraszamy ponownie.

Akcja jest realizowana w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

Barbara Czarna