SPOTKANIE Z PANIĄ FOTOGRAF

opublikowane: 2 paź 2017, 12:22 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 10 paź 2017, 10:54 ]
Dnia 2 października  2017 r. uczniowie klasy I gościli w swojej klasie Panią Marzenę Myszorek, której pasją jest fotografika. Spotkanie zostało zorganizowane w ramach realizowanych zajęć dydaktycznych dotyczących budowy aparatu fotograficznego oraz zawodu fotografa. Podczas spotkania Pani Marzena zaprezentowała uczniom różne modele aparatów fotograficznych, zarówno te współczesne jak i dawniejsze omawiając jednocześnie występujące miedzy nimi podobieństwa i różnice. Podczas spotkania uczniowie obejrzeli profesjonalny aparat fotograficzny oraz poznali jego budowę oraz zasadę działania. Uczniowie aktywnie uczestniczyli w spotkaniu, zadawali liczne pytania, na które Pani Marzena udzielała wyczerpujących odpowiedzi. Uczniowie dowiedzieli się również, że podstawą pracy fotografa jest nie tylko talent ale również ciężka praca, doświadczenie oraz ciągłe szkolenie. Na zakończenie spotkania Pani Marzena Myszorek wykonała całej klasie pamiątkowe zdjęcie oraz obdarowała wszystkich cukierkami.

Pani Marzenie Myszorek dziękujemy za miłe spotkanie.

M. Szylin