STOP! Dziecko na drodze

opublikowane: 9 kwi 2018, 00:16 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 9 kwi 2018, 07:34 ]
W piątek,6 IV 2018,w sali narad Starostwa Powiatowego w Górze, po dłuższej przerwie, odbył się 22 konkurs wiedzy o ruchu drogowym STOP! Dziecko na drodze. Tradycyjnie wzięło w nim udział siedem drużyn. Byli to uczniowie szkół podstawowych gminy Góra oraz podopieczni Ośrodka Dzieci Niepełnosprawnych.
Uczestnicy odpowiadali na pytania dotyczące ruchu drogowego pieszych i rowerzystów oraz z zakresu udzielania pierwszej pomocy.
Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie Natalia Duchniak, Lena Halaberda i Bartosz Marciniszyn.
Przebieg konkursu dostarczył uczestnikom silnych emocji i wrażeń. W wyniku dwukrotnej dogrywki nasza drużyna zajęła zaszczytne trzecie miejsce.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

opiekun drużyny
                                                                                                                                                     Jadwiga Bretsznajder