Sukces w XVIII Powiatowym Konkursie Przyrodniczym

opublikowane: 31 mar 2019, 12:24 przez witoszyce szkola

W styczniu tego roku uczniowie powiatu górowskiego wzięli udział w etapie szkolnym konkursu organizowanego przez PCDN w Górze  „Znam drzewa naszych lasów”. Trójka naszych uczniów została wyróżniona i zakwalifikowała się do etapu powiatowego: Katarzyna Urbaniak, Natalia Duchniak i Filip Siekanowicz. Po intensywnych przygotowaniach i poszerzaniu wiedzy z zakresu znajomości drzew rosnących w Polsce oraz ich znaczeniu w przyrodzie jednemu z naszych podopiecznych udało się uzyskać najwyższy wynik wśród wszystkich uczestników konkursu. Filip Siekanowicz, uczeń klasy piątej zajął pierwsze miejsce w jakże trudnym konkursie wiedzy przyrodniczej. Serdecznie mu gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

M. Jankowiak