Światowy Dzień Pluszowego Misia

opublikowane: 28 lis 2017, 08:15 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 28 lis 2017, 08:23 ]

25 listopada przypada Światowy Dzień Pluszowego Misia. W naszej szkole obchodziliśmy ten dzień 24 listopada. Dzieci  przyniosły  swoje ulubione misie, które uczestniczyły z nimi w zabawach i konkursach. Maskotki były różne od bardzo malutkich do bardzo, bardzo dużych.

Dzieci zapoznały się z historią pluszowego misia i jego imieniem „Tedy”. Dzieci wykonały taniec z ulubionymi maskotkami. Otrzymały także słodki poczęstunek w postaci ciasteczek oraz miodu.

Wiele radości sprawiła najmłodszym  niespodzianka w postaci odwiedzin misia pandy, który rozweselał dzieci i uczestniczył we wspólnych zabawach.

Cały dzień upłynął w bardzo sympatycznej i ciepłej  atmosferze.

Marzena Rogasik