" Światowy Dzień Rzucania Palenia Tytoniu"

opublikowane: 20 lis 2017, 11:27 przez witoszyce szkola
Zdrowie jest najważniejszym wyznacznikiem jakości  naszego życia. Jego jakość w głównej mierze zależy od nas samych. Dlatego też, jak co roku nasza szkoła włączyła się w akcję promującą zdrowy styl życia, a mianowicie " Światowy Dzień Rzucania Palenia Tytoniu".
Zostały podjęte działania mające na celu upowszechnienie wśród uczniów mody na niepalenie, przedstawienie zysków płynących z niepalenia a także negatywnego wpływu biernego i czynnego palenia papierosów na zdrowie człowieka.
Akcja została zrealizowana przy współpracy pani pielęgniarki, oraz pedagoga szkolnego.

W. Koszacka-Gęstwa