Świetlica - Konkurs "Baza"

opublikowane: 8 kwi 2020, 14:10 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 8 kwi 2020, 14:12 ]

W świetlicy - w ramach zdalnego nauczania w dniu 05.04.2020r. odbyło się podsumowanie  kuokursu  pt. " Baza". Konkurs polegał  na wykonaniu wspólnie z dzieckiem "domku". Do wykonania można było wykorzystać rozmaite rzeczy dostępne  w domu np: koce, narzuty, prześcieradła, poduszki, maty, puzzle piankowe, kartony, firany, stół, krzesła itp:

Nagrody otrzymują:

- Kinga Kurzawa klasa I oraz

-Mateusz Łabiński klasa V

Autorzy dwóch najciekawszych i najbardziej kreatywnych konstrukcji zostaną nagrodzeni!  Nagrody po powrocie do szkoły.

Gratuluję

Lucyna Sozańska