Szkolny konkurs plastyczny „Podróżnik”

opublikowane: 25 cze 2021, 05:27 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 25 cze 2021, 05:43 ]
W dniu 15 czerwca odbyło się podsumowanie szkolnego konkursu plastycznego „Podróżnik”.  Konkurs przeznaczony był dla uczniów przebywających  w świetlicy. Warunkiem uczestnictwa w konkursie było wykonanie pracy plastycznej techniką collage zwaną inaczej – Kolaż, polegającą  na tworzeniu własnej kompozycji, nowego dzieła artystycznego, przez łączenie fragmentów z różnych materiałów (głównie papieru,  gazet, czasem tkanin, fotografii itp.).

Wpłynęło 14 prac konkursowych:

I miejsce – Maja Kurtyka kl.II

II miejsce- Daria Nakoneczna kl.II

III miejsce- Kinga Kurzawa kl.II

Dzieci włożyły duży  wkład pracy, zaangażowanie oraz  pomysłowość.

Dziękujemy wszystkim za udział i gratulujemy nagrodzonym.

Lucyna Sozańska