Teatrzyk kukiełkowy – „Czerwony Kapturek”

opublikowane: 11 lis 2022, 13:41 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 13 lis 2022, 23:44 ]
03.11.2022 r. dzieci z przedszkola miały przyjemność gościć Panią Beatę Buda z Biblioteki Publicznej w Chróścinie. Pani Beata zorganizowała dzieciom teatrzyk kukiełkowy pt. „Czerwony Kapturek”. Dzieci z gr. Kubusie oraz Smerfy z wielkim przejęciem oglądały przedstawienie i podziwiały piękne kukiełki. Teatrzyk bardzo podobał się wszystkim przedszkolakom. Na koniec dzieci mogły z bliska zobaczyć jak wyglądają takie kukiełki oraz przymierzyć je na rączki. Bardzo dziękujemy Pani Beacie za występ.
Spotkanie było realizowane w ramach realizacji „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025”. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0  na lata 2021-2025”.

Magdalena Chociaj