TEATRZYK W PRZEDSZKOLU

opublikowane: 19 lut 2018, 09:38 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 26 lut 2018, 13:34 ]
16 lutego 2018r.  dzieci z przedszkola  w Witoszycach obejrzały spektakl pt.„W oczekiwaniu na Walentynki” w wykonaniu Teatru Małego Widza z Góry. Przedstawienie odbyło się przy współpracy Biblioteki Miejskiej w Górze.  Dzieci z ogromnym zainteresowaniem śledziły losy bohaterów, podziwiały piękne pacynki oraz bardzo chętnie brały udział w zabawach przy muzyce.
            Interaktywne przedstawienie sprawiło dzieciom dużo radości za co serdecznie dziękujemy paniom tworzącym grupę teatralną: Danucie Milkiewicz, Katarzynie Zdanowicz,Teresie Sawickiej oraz pani Barbarze Siekanowicz z Oddziału Dziecięcego Biblioteki Miejskiej w Górze. Za pomoc dziękujemy również Radnej Rady Miejskiej Góry p. Monice Siekanowicz.

Maria Kołtowska