Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2017/2018

opublikowane: 22 cze 2018, 07:05 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 22 cze 2018, 12:43 ]
22 czerwca w Zespole Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Witoszycach odbyło się Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2017/2018, w którym udział wzięli zaproszeni goście: w imieniu Burmistrz Góry - Pan Tadeusz Otto - Sekretarz Miasta i Gminy Góra, Pani Monika Siekanowicz - Radna Rady Gminy, Pani Katarzyna Maksymczuk - Sołtys Wsi Chróścina, Pani Barbara Chrystman Kurzawa - Nadleśnictwo Góra Śląska, Pani Katarzyna Duchniak - Przewodnicząca Rady Rodziców,  Rodziny które przyjęły dzieci i młodzież z zespołu Barwinok, nauczyciele, pracownicy szkoły, rodzice oraz uczniowie.

Uroczystość rozpoczęła się Polonezem w wykonaniu uczniów z klasy I i III a następnie po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu narodowego przez społeczność szkolną głos zabrał Dyrektor Szkoły Leszek Stecki, który w swoim wystąpieniu podziękował wszystkim za całoroczną pracę, uczniom gratulował sukcesów i bardzo dobrych wyników w nauce.

W dalszej części głos zabrał Pan Tadeusz Otto, który na ręce Dyrektora przekazał podziękowania od Pani Burmistrz Góry Ireny Krzyszkiewicz.

Następnie Dyrektor w asyście wychowawców wręczył Listy Gratulacyjne, Odznaki Wzorowego Ucznia oraz Świadectwa z wyróżnieniem uczniom klas I-VII a także podziękowania zaproszonym gościom, nauczycielom i kadrze niepedagogicznej. W kolejnej części wychowawcy wręczyli podziękowania rodzicom a także zostały wręczone dyplomy za osiągnięcia sportowe oraz stypendia sportowe.

Po wyprowadzeniu pocztu sztandarowego uczniowie przedstawili program artystyczny, poprzez który starali się wyrazić wdzięczność nauczycielom i rodzicom za trud wychowania i nauczania.  W dalszej części uroczystości uczniowie wraz z wychowawcami udali się do swoich klas, aby otrzymać upragnione świadectwa.

Uczniowie, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce w roku szkolnym 2017/2018:

Klasa I

Natalia Banasiewicz

Klasa VII

Maria Bobela

Uczniowie, którzy osiągnęli 100% frekwencję:

Anna Pawłowska

Uczniowie, którzy otrzymali stypendia za osiągnięcia sportowe:

Kacper Kornicki

Nicola Noga

Wszystkim uczniom i ich rodzicom życzymy spokojnych i udanych wakacji!!!

Do zobaczenia we wrześniu!!!