Aktualności‎ > ‎

Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2017/2018

opublikowane: 22 cze 2018, 07:05 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 22 cze 2018, 12:43 ]
22 czerwca w Zespole Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Witoszycach odbyło się Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2017/2018, w którym udział wzięli zaproszeni goście: w imieniu Burmistrz Góry - Pan Tadeusz Otto - Sekretarz Miasta i Gminy Góra, Pani Monika Siekanowicz - Radna Rady Gminy, Pani Katarzyna Maksymczuk - Sołtys Wsi Chróścina, Pani Barbara Chrystman Kurzawa - Nadleśnictwo Góra Śląska, Pani Katarzyna Duchniak - Przewodnicząca Rady Rodziców,  Rodziny które przyjęły dzieci i młodzież z zespołu Barwinok, nauczyciele, pracownicy szkoły, rodzice oraz uczniowie.

Uroczystość rozpoczęła się Polonezem w wykonaniu uczniów z klasy I i III a następnie po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu narodowego przez społeczność szkolną głos zabrał Dyrektor Szkoły Leszek Stecki, który w swoim wystąpieniu podziękował wszystkim za całoroczną pracę, uczniom gratulował sukcesów i bardzo dobrych wyników w nauce.

W dalszej części głos zabrał Pan Tadeusz Otto, który na ręce Dyrektora przekazał podziękowania od Pani Burmistrz Góry Ireny Krzyszkiewicz.

Następnie Dyrektor w asyście wychowawców wręczył Listy Gratulacyjne, Odznaki Wzorowego Ucznia oraz Świadectwa z wyróżnieniem uczniom klas I-VII a także podziękowania zaproszonym gościom, nauczycielom i kadrze niepedagogicznej. W kolejnej części wychowawcy wręczyli podziękowania rodzicom a także zostały wręczone dyplomy za osiągnięcia sportowe oraz stypendia sportowe.


Po wyprowadzeniu pocztu sztandarowego uczniowie przedstawili program artystyczny, poprzez który starali się wyrazić wdzięczność nauczycielom i rodzicom za trud wychowania i nauczania.  W dalszej części uroczystości uczniowie wraz z wychowawcami udali się do swoich klas, aby otrzymać upragnione świadectwa.
Uczniowie, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce w roku szkolnym 2017/2018:Klasa I


Zuzanna Góral

Martyna Grabowska

Hanna Kaźmierczak

Natalia Gil

Klasa II


Oliwia Bidzińska

Maja Zdebska

Klasa III


Bartosz Marciniszyn

Natalia Duchniak

Lena Halaberda

Klasa IV


Filip Siekanowicz

Katarzyna Urbaniak

Alicja Kaźmierczak

Agata Antolak

Mikołaj Zarzycki

Tomasz Kaźmierczak

Konrad Marciniszyn

Zuzanna Żygadło

Klasa V


Zuzanna Ślosarczyk

Amelia Leszkiw

Julia Maksymczuk

Klasa VI


Natalia Banasiewicz

Klasa VII


Maria BobelaUczniowie, którzy osiągnęli 100% frekwencję:

Anna Pawłowska


Uczniowie, którzy otrzymali stypendia za osiągnięcia sportowe:

Kacper Kornicki

Nicola Noga


Wszystkim uczniom i ich rodzicom życzymy spokojnych i udanych wakacji!!!

Do zobaczenia we wrześniu!!!
https://goo.gl/photos/69kxUvquy5CDNsW58

             
Comments