Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019

opublikowane: 19 cze 2019, 15:26 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 19 cze 2019, 15:27 ]

19 czerwca w Zespole Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Witoszycach odbyło się Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2018/2019 połączone z pożegnaniem tegorocznych absolwentów.

Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu narodowego nastąpiło uroczyste przekazanie sztandaru. Następnie głos zabrał Dyrektor Szkoły Leszek Stecki, który przywitał zaproszonych gości, nauczycieli, pracowników szkoły, rodziców oraz uczniów. W swoim wystąpieniu podziękował wszystkim za całoroczną pracę, uczniom gratulował sukcesów i bardzo dobrych wyników w nauce.

W dalszej części głos zabrał Pan Piotr Głowacki, który na ręce Dyrektora przekazał podziękowania od Pani Burmistrz Góry Ireny Krzyszkiewicz.

Następnie Dyrektor w asyście wychowawców wręczył Listy Gratulacyjne, Nagrody oraz Świadectwa z wyróżnieniem uczniom klas I-VIII a także podziękowania zaproszonym gościom, nauczycielom i kadrze niepedagogicznej. W kolejnej części wychowawcy wręczyli nagrody za 100% frekwencję oraz podziękowania rodzicom. Na koniec świadectwa, nagrody za osiągnięcia sportowe oraz za reprezentowanie szkoły w sztandarze otrzymali uczniowie klasy VIII.

Po zakończeniu części oficjalnej uczniowie klasy VIII przedstawili program artystyczny, poprzez który starali się wyrazić wdzięczność nauczycielom i rodzicom za trud wychowania i nauczania. Na zakończenie uczniowie klasy VII pożegnali uczniów klasy VIII piosenką oraz wręczając im upominki. Po części artystycznej uczniowie wraz z wychowawcami udali się do swoich klas, aby otrzymać upragnione świadectwa.

Uczniowie, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce w roku szkolnym 2018/2019:

Klasa I

Amelia Leszkiw

Klasa VIII

Maria Bobela

Uczniowie, którzy osiągnęli 100% frekwencję:

Kacper Bidziński

Martyna Grabowska

Oliwia Głowacka

Piotr Woźny

Dawid Kusztelak

Miłosz Łomnicki

Alicja Kaźmierczak

Nikola Pełczyk

Wiktor Galicki

Natalia Przygucka

Wszystkim uczniom i ich rodzicom życzymy spokojnych i udanych wakacji!!!

Do zobaczenia we wrześniu!!!

Lilia Burdziłowska