Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2019/2020

opublikowane: 26 cze 2020, 06:23 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 26 cze 2020, 15:50 ]

26 czerwca w Zespole Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Witoszycach odbyło się Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2019/2020 połączone z pożegnaniem tegorocznych absolwentów. Z powodu epidemii koronawirusa uroczystość odbyła się online.

Dyrektor Szkoły Leszek Stecki w  swoim wystąpieniu podziękował uczniom, nauczycielom i rodzicom za całoroczną pracę, przede wszystkim pracę zdalną, gratulował sukcesów i bardzo dobrych wyników w nauce. Pan Dyrektor odczytał list Ministra Edukacji Narodowez okazji zakończenia zajęć dydaktyczno-wychowawczych w roku szkolnym 2019/2020, w którym minister Dariusz Piontkowski podziękował dyrektorom i nauczycielom za profesjonalne i pełne zaangażowania wykonywanie obowiązków zawodowych, szczególnie w okresie kształcenia na odległość oraz złożył życzenia spokojnych i bezpiecznych wakacji.

Podczas łączenia online uczniowie klasy VII, w krótkim przemówieniu pożegnali swoich starszych kolegów i koleżanki, natomiast uczniowie z klasy VIII podziękowali nauczycielom za trud wychowania i nauczania. W kolejnej części wychowawcy odczytali uczniów, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w poszczególnych klasach i uzyskali stypendium oraz podziękowali rodzicom za współpracę i ogromne wsparcie w pracy zdalnej uczniów.

Po części oficjalnej, która odbyła się online uczniowie przybyli do szkoły i indywidualnie udali się do swoich klas, aby otrzymać upragnione świadectwa.

Uczniowie, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce w roku szkolnym 2019/2020:

Klasa I

Zuzanna Ślosarczyk

Julia Maksymczuk

Amelia Leszkiw

Uczniowie, którzy osiągnęli 100% frekwencję:

Gabriel Piejek

Zuzanna Urbaniak

Agata Antolak

Katarzyna Urbaniak

Dawid Kusztelak

Wszystkim uczniom i ich rodzicom życzymy spokojnych i udanych wakacji!!!

Do zobaczenia we wrześniu!!!

Lilia Burdziłowska

Ċ