Uroczyste zakończenie Roku Szkolnego 2020/2021

opublikowane: 25 cze 2021, 06:11 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 29 cze 2021, 15:41 ]
25 czerwca w Zespole Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Witoszycach odbyło się Uroczyste  Zakończenie Roku Szkolnego 2020/2021, które w tym roku zostało podzielone na dwie części. W pierwszej części wychowawcy klas I-III wręczyli Nagrody i Świadectwa wyróżnionym uczniom. Natomiast zakończenie dla klas IV-VIII było połączone z pożegnaniem tegorocznych absolwentów.

Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu narodowego głos zabrał Dyrektor Szkoły Leszek Stecki, który przywitał zaproszonych gości, nauczycieli, pracowników szkoły, rodziców oraz uczniów. W swoim wystąpieniu podziękował wszystkim za całoroczną pracę, uczniom gratulował sukcesów i bardzo dobrych wyników w nauce. Pan Dyrektor odczytał list Ministra Edukacji i Nauki oraz przekazał życzenia od Pani Burmistrz Góry Ireny Krzyszkiewicz.

Następnie Dyrektor w asyście wychowawców wręczył Listy Gratulacyjne, Nagrody oraz Świadectwa z wyróżnieniem uczniom klas IV-VIII a także podziękowania zaproszonym gościom. Swoje Świadectwa otrzymali uczniowie klasy VIII.

Po zakończeniu części oficjalnej uczniowie klasy VIII przedstawili program artystyczny, poprzez który starali się wyrazić wdzięczność nauczycielom i rodzicom za trud wychowania i nauczania. Na zakończenie uczniowie klasy VII pożegnali uczniów klasy VIII wręczając im upominki.

Uczniowie, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce w roku szkolnym 2020/2021:

Klasa I

Zuzanna Ślosarczyk

Julia Maksymczuk

Amelia Leszkiw

Uczniowie, którzy osiągnęli 100% frekwencję:

Igor Budzikowski

Zuzanna Góral

Agata Antolak

Filip Siekanowicz

Wszystkim uczniom i ich rodzicom życzymy spokojnych i udanych wakacji!!!

Do zobaczenia we wrześniu!!!

Lilia Burdziłowska