Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

opublikowane: 26 cze 2022, 03:30 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 26 cze 2022, 03:41 ]
24 czerwca w Zespole Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Witoszycach odbyło się Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2021/2022 połączone z pożegnaniem tegorocznych absolwentów.

Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu narodowego głos zabrał Dyrektor Szkoły Leszek Stecki, który przywitał zaproszonych gości, nauczycieli, pracowników szkoły, rodziców oraz uczniów. W swoim wystąpieniu podziękował wszystkim za całoroczną pracę, uczniom gratulował sukcesów i bardzo dobrych wyników w nauce. W dalszej części głos zabrali zaproszeni goście.

Następnie Dyrektor w asyście wychowawców wręczył Listy Gratulacyjne, Nagrody oraz Świadectwa z wyróżnieniem uczniom klas I-VII, nagrody za 100% frekwencję, karty rowerowe a wychowawcy wręczyli  podziękowania rodzicom. Na koniec świadectwa, nagrody za osiągnięcia sportowe oraz za reprezentowanie szkoły w sztandarze otrzymali uczniowie klasy VIII.

W dalszej części nastąpiło uroczyste przekazanie sztandaru i ślubowanie absolwentów.

Po zakończeniu części oficjalnej uczniowie klasy VII pożegnali uczniów klasy VIII wierszami, piosenką oraz wręczając im upominki. Na zakończenie uczniowie klasy VIII przedstawili program artystyczny, poprzez który starali się wyrazić wdzięczność nauczycielom i rodzicom za trud wychowania i nauczania.  Po części artystycznej uczniowie wraz z wychowawcami udali się do swoich klas, aby otrzymać upragnione świadectwa.

Uczniowie, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce w roku szkolnym 2020/2021:

Klasa I

Agata Antolak

Zuzanna Żygadło

Wanessa Matyjewicz

Uczniowie, którzy osiągnęli 100% frekwencję:

Natalia Gil

Wszystkim uczniom i ich rodzicom życzymy spokojnych i udanych wakacji!!!

Do zobaczenia we wrześniu!!!

Lilia Burdziłowska