Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka w grupie przedszkolnej „Kubusie".

opublikowane: 28 lut 2020, 12:02 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 28 lut 2020, 12:05 ]
„ Dziś życzenia dla Babci i Dziadka składa wnuków gromadka...”, takie słowa można było usłyszeć dzisiaj w przedszkolu. Był to dzień pełen wzruszeń i radości dla naszych kochanych Babć i Dziadków. Przybyli goście mieli okazję podziwiać dzieci w programie artystycznym. Przedszkolaki recytowały wierszyki, śpiewały piosenki składały życzenia oraz wręczały własnoręcznie wykonane laurki swoim Babciom i Dziadkom. Na zakończenie występów zaśpiewały tradycyjne „ Sto lat! ".

Lucyna Wyszyńska