WALENTYNKI W KLASACH I-III

opublikowane: 15 lut 2021, 01:24 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 15 lut 2021, 01:33 ]
12 lutego 2021 roku uczniowie z klas I-III świętowali Walentynki. Obchodzone są one 14 lutego, a kojarzone ze świętem zakochanych. Nazwa pochodzi od św. Walentego – patrona zakochanych. W tym dniu ludzie wysyłają do ukochanych walentynki – czyli kartki z  wierszykami.

Uczniowie kl. I-III poznawali tradycje walentynkowe, budowali atmosferę przyjaźni i życzliwości. Ci uczniowie, którzy przygotowali kartki walentynkowe mogli je wrzucić do naszej „poczty walentynkowej”. Wszystkie walentynki, w których dominowały serduszka i kolor czerwony trafiły do adresatów.

W tym dniu w naszej szkole panował szczególny, wspaniały nastrój, przepełniony przyjaźnią i sympatią. To był naprawdę miły dzień!

M. Szylin