Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

opublikowane: 14 sty 2018, 11:14 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 14 sty 2018, 11:16 ]
W niedzielę 14 stycznia 2018 r. w Domu Kultury w Górze odbył się 26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku jego celem było pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”. Na scenie odbywały się licytacje oraz występowały  dzieci oraz uczniowie z różnych placówek z Powiatu Górowskiego. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy pierwszej, którzy wykonali taniec do piosenki "Let's twist again" oraz uczennice z klasy piątej w piosence "Za rogiem". Występy zostały nagrodzone brawami.

Lilia Burdziłowska

Małgorzata Szylin