Wigilia w Przedszkolu

opublikowane: 29 gru 2016, 13:17 przez witoszyce szkola
Dnia 22 grudnia 2016 roku w Przedszkolu odbyło się spotkanie wigilijne w grupie „Kubusie” oraz „Smerfy”. Tradycyjnie spotkanie rozpoczęło się od dzielenia się opłatkiem, składania sobie życzeń oraz wspólnego kolędowania.

Miła, świąteczna atmosfera udzielała się dzieciom, które z niecierpliwością wyczekiwały Gwiazdora. Z dźwiękiem dzwoneczków pojawił się nagle w drzwiach z dużym workiem wypełnionym prezentami. Dzieci bardzo serdecznie przywitały Gościa i zaśpiewały mu piosenką. W zamian za to, zostały hojnie obdarzone przepięknymi upominkami. Na koniec odbyły się wspólne fotografie. Resztę czasu mile spędzono na rozmowach przy wigilijnym stole, na którym oczywiście  nie zabrakło pysznych potraw wigilijnych.

Ten dzień był naprawdę magiczny i wyjątkowy, dlatego też na koniec należy wspomnieć o rodzicach, którzy przyczynili się do tego, aby to spotkanie wigilijne zapisało się w naszej pamięci jako niezwykłe przeżycie i wydarzenie. Dlatego wszystkim bardzo serdecznie DZIĘKUJEMY za okazaną pomoc, wparcie i piękne prezenty, które dzieci otrzymały od Gwiazdora.