WIOSENNE KANAPKI

opublikowane: 2 kwi 2016, 09:44 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 3 kwi 2016, 13:17 ]
17 marca dzieci z grupy przedszkolnej KUBUSIE przygotowały smaczne wiosenne kanapki. Po umyciu  rączek, przystąpiły do solidnej pracy. Wszystkie dzieci z zaangażowaniem dobierały składniki, aby każda wykonana kanapka wyglądała wyjątkowo. Na stole nie zabrakło pomidorów, ogórków, papryki i innych zdrowych składników - powstały pyszne, samodzielnie wykonane kanapki. Przedszkolaki wykorzystały również własnoręcznie zasianą rzeżuchę. Przygotowanie śniadania dało dzieciom wiele satysfakcji i radości. Kanapki były bardzo pyszne, a przede wszystkim zdrowe.

Anna Kołata