Wizyta w Parku Wodnym w Zielonej Górze

opublikowane: 5 gru 2016, 04:08 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 5 gru 2016, 04:19 ]

W sobotę 3 grudnia grupa uczniów naszej szkoły wzięła udział wycieczce do Aqua Parku w Zielonej Górze. Założeniem było kształtowanie potrzeby ruchu i czynnego wypoczynku oraz rozwijanie pozytywnych postaw wobec uczestnictwa w kulturze fizycznej.

Basen to doskonałe miejsce na wypoczynek połączony z aktywnym sposobem spędzenia wolnego czasu. W Parku Wodnym w Zielonej Górze można robić prawie wszystko – począwszy od pływania w basenie, poprzez świetną zabawę na balonie wodnym, dzikiej rzece, ściance wspinaczkowej, różnego rodzaju zjeżdżalniach, kończąc zaś na relaksie podczas masażu wodnego. Wszyscy uczniowie chętnie korzystali z tych atrakcji łącząc ruch ze świetną zabawą.

Marta Hołownia-Dziewic