Wizyta w schronisku dla zwierząt.

opublikowane: 6 mar 2017, 06:54 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 7 mar 2017, 02:59 ]
Samorząd Uczniowski naszej szkoły, członkowie Koła Przyrodniczego oraz Sołectwo Witoszyce i Chróścina wspólnie zorganizowali zbiórkę karmy dla zwierząt oraz różnych rzeczy, takich jak koce, ręczniki, obroże, miski, aby pomóc  zwierzętom szczególnie kotom i psom, przetrwać trudne warunki zimowe. W dniu 10 lutego 2017r. udaliśmy się  do Henrykowa, aby dostarczyć do schroniska wszystkie zebrane rzeczy, których ilość  przedstawiała się naprawdę imponująco.

Uczniowie  wiedzą, że warto pomagać bezbronnym, słabym i porzuconym zwierzętom, bo to świadczy o naszym człowieczeństwie.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy bezinteresownie zaangażowali się w naszą akcję.

Czesława Zabłocka