Wybory samorządu uczniowskiego

opublikowane: 3 paź 2016, 14:01 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 12 paź 2016, 03:09 ]
W dniu 30 września 2016 r na pierwszej godzinie lekcyjnej odbył się apel, podczas którego Dyrektor Szkoły Pan Leszek Stecki odczytał podziękowanie od Pani Burmistrz Ireny Krzyszkiewicz za najlepsze wyniki sprawdzianu szóstoklasisty na tle gminy Góra. Następnie opiekun Samorządu Uczniowskiego pani Karolina Taler złożyła życzenia z okazji Dnia Chłopca wszystkim uczniom naszej szkoły. Po krótkim apelu opiekun samorządu wraz z komisją skrutacyjną : Natalią Przygucką, Antonim Pawłowskim i Natalią Banasiewicz udała się do klas w celu przeprowadzenia wyborów do Samorządu Uczniowskiego. Po podliczeniu wszystkich głosów wyniki zostały przedstawione  przez przewodniczącą komisji skrutacyjnej Natalię Przygucką. Nową przewodniczącą w naszej szkole została Dobrosława Kwartnik z klasy V, funkcja zastępcy przewodniczącego przypadła w udziale Marii Bobeli z klasy VI. Naszym nowym skarbnikiem jest Zuzanna Ślosarczyk z klasy IV a urząd sekretarza piastuje Julia Maksymczuk również z klasy IV. Gratulujemy naszym nowym reprezentantkom Samorządu Uczniowskiego i  życzymy wielu sukcesów.

Karolina Taler