WYCIECZKA DO FABRYKI BOMBEK „CELTIC” W LESZNIE

opublikowane: 30 lis 2021, 04:16 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 1 gru 2021, 00:35 ]
Dnia 30 listopada 2021 r. uczniowie klas I-III wraz ze swoimi wychowawczyniami wybrali się na wycieczkę do Fabryki Bombek „CELTIC” w Lesznie. Zwiedzanie fabryki obejmowało proces powstawania bombki od szklanej rurki aż do powstania gotowego produktu. Uczniowie przechodząc przez kolejne działy poznali kolejne etapy powstawania kolorowych bombek. Wszyscy z zachwytem patrzyli jak powstają bombki. W dekoratorni uczniowie mogli zobaczyć jak ręcznie wykonywane są rysunki i ozdoby na bombkach. Dzieci same mogły się przekonać jak ciężko jest wykonać piękną bombkę podczas warsztatów. Każde dziecko otrzymało bombkę, którą samo musiało udekorować. Na pamiątkę pobytu każde dziecko otrzymało bombkę, którą samo wykonało oraz bombkę z własnym imieniem.

M. Szylin

B. Czarna