Wycieczka do Leszna

opublikowane: 13 paź 2018, 13:33 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 13 paź 2018, 13:39 ]
Dnia 6 października uczniowie klas V,VI i VII uczestniczyli w wycieczce do Leszna do parku trampolin a także na kręgle.
W parku trampolin uczniowie szkolili swoje umiejętności akrobatyczne i usprawniali ogólną koordynację ruchową.  Park trampolin dostarczył uczniom ekstremalnych wyzwań i przeniósł do krainy radości.  Celem wizyty w kręgielni było wpajanie zasad fair play, współpraca koleżeńska oraz integracja społeczności szkolnej. Gra w kręgle uczy dyscypliny oraz koncentracji.  Nasi uczniowie mieli do dyspozycji kilka torów dzięki czemu mogli zmierzyć się między sobą i poczuć nutkę zdrowej rywalizacji. Niektórzy z podopiecznych mogą pochwalić się satysfakcjonującymi wynikami dzięki czemu wzmocnili swoje poczucie wartości i zaszczepili w sobie chęć powrotu na kręgielnię i kontynuację rywalizacji w tej dyscyplinie sportowej w przyszłości .Wycieczka była wyśmienita, wszyscy bawili się wspaniale. Spotkanie przyniosło dużo radości i niezapomnianych wrażeń. Uczniowie poznali kolejną alternatywę aktywnego spędzania czasu wolnego.

Lilia Burdziłowska