WYCIECZKA DO SALI ZABAW „ZACZAROWANY ŚWIAT” WMB W LESZNIE

opublikowane: 22 mar 2017, 14:12 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 22 mar 2017, 14:13 ]

Wtorek 21 marca 2017 r. był dniem, na który uczniowie kl. I-III czekali z niecierpliwością. Tego dnia uczniowie udali się do Leszna, do Centrum Rodzinnego WMB.Po miłym przywitaniu przez panią ubraną w piękny, kolorowy i wiosenny strój i przedstawieniu zasad, jakie panują podczas pobytu w sali wszyscy, czym prędzej ruszyli do zabawek, które już na nich czekały. Niezwykłą frajdą okazała się karuzela w kształcie palmy oraz ogromna konstrukcja składająca się z labiryntu rur, przejść, zjeżdżalni i basenów z piłeczkami.Uczniowie z wielką chęcią znajdowali sobie zajęcie korzystając także z mini pojazdów, armatek na piłeczki i różnych automatów.W trakcie pobytu w sali zabaw ciekawą niespodzianką okazały się konkursy z nagrodami przeprowadzone przez panie prowadzące całą zabawę. Był również czas na pamiątkowe zdjęcie z tygryskiem. Pobyt bardzo szybko dobiegł końca i nadszedł czas pożegnania się z tym magicznym i bajkowym miejscem.Pełni wrażeń i emocji wróciliśmy do szkoły.

M. Szylin

B. Czarna