WYCIECZKA DZIECI Z GR. SMERFY

opublikowane: 10 cze 2019, 13:49 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 10 cze 2019, 13:59 ]
4 czerwca 2019 dzieci z grupy SMERFY wybrały się na wycieczkę do DELI PARKU w Trzebawiu. Na miejscu czekało na dzieci wiele atrakcji. Podziwialiśmy ogrody świata a także miniatury najpopularniejszych budowli świata. Zwiedziliśmy mini zoo, gdzie obok znanych wszystkim zwierząt domowych, podziwialiśmy egzotyczne okazy jak kangury czy alpaki. Dużą atrakcja dla dzieci była podniebna Eko-Wioska. Kilka domków na drzewach połączono wiszącymi mostami pozwoliły  dzieciom poczuć się  jak prawdziwi mieszkańcy lasu. Przedszkolaki uczestniczyły również w zajęciach o wodzie, przeprowadzały doświadczenia. Na zakończenie wszyscy wspaniale bawili się na przepięknych zamkach dmuchańcach.

Maria Kołtowska