Wycieczka klasy I

opublikowane: 16 cze 2016, 05:19 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 17 cze 2016, 03:45 ]

14 czerwca uczniowie klasy pierwszej wyjechali na całodniową wycieczkę do Wolsztyna i Wioski. W Wolsztynie mieli okazję obejrzeć parowozy - jedne jeszcze sprawne i wykorzystywane do przewozów inne już od dawna nieczynne i służące jako eksponaty muzealne. Następnie wszyscy udali się do Krainy Zabaw BOGILU w miejscowości Wioska. Tam dzieci (i nie tylko) miały możliwość wspaniałej zabawy. Dzieci wspinały się na wieżę, pokonywały labirynty, jeździły gokartami. W sali gier interaktywnych ćwiczyły spostrzegawczość  i koordynację wzrokowo - ruchową. Pobudzony ruchem apetyt został zaspokojony wspaniałymi kiełbaskami z grilla, które przygotowali dla uczestników nieocenieni Państwo Łabińscy. Pełni wrażeń i z niewyczerpaną energią wszyscy zadowoleni powrócili do domu.

Jadwiga Bretsznajder