Wycieczka rowerowa z okazji Dnia Dziecka

opublikowane: 1 cze 2018, 11:31 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 1 cze 2018, 11:42 ]

01.06.  uczniowie z klasy IV i V wraz z wychowawcami i opiekunami wybrali się na wycieczkę rowerową do Radosławia.
Zbiórka odbyła się o godzinie 8:00 pod szkołą. Gdy wszyscy byli gotowi, wyruszyliśmy w drogę. Na szczęście pogoda dopisała, a trasa nie była zbyt trudna, więc nawet mniej doświadczeni rowerzyści mieli dobre humory. Podziwialiśmy piękno otaczającej nas przyrody i korzystaliśmy z kąpieli słonecznych.  Po dotarciu na miejsce zatrzymaliśmy się na Ranczo Radosław. Nikt nie miał ochoty na leniuchowanie i odpoczynek. Uczniowie oddali się zabawom na placu zabaw, grali w piłkę nożną a także rozegrali mecz w  siatkówkę plażową. Dzięki uprzejmości Pani Julity Kaźmierczak posililiśmy się kiełbaskami z grilla, owocami oraz ciastem. Poczęstunek wszystkim bardzo smakował, a dobry humor nas nie opuszczał. Około godziny 12 przyszedł czas na powrót do Witoszyc.

Uczniowie zmęczeni, opaleni, ale SZCZĘŚLIWI porozjeżdżali się do swoich domów. To był naprawdę świetny dzień!

Marta Hołownia- Dziewic
                                                                                                                                                Lilia Burdziłowska