WYJAD DO TEATRU GRUPY „SMERFY”

opublikowane: 16 paź 2017, 00:18 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 16 paź 2017, 05:04 ]
12 października 2017r  dzieci z grupy „Smerfy” pojechały do Leszna, aby obejrzeć musical profilaktyczny pt „Nowe szaty cesarza” w wykonaniu aktorów Teatru Muzycznego Forte z Wrocławia. Był to znakomity musical pełen tańca, muzyki i śpiewu. Zaskakujące zwroty akcji wciągały widzów  w dalszy ciąg wydarzeń. Śledząc losy rozkapryszonego króla mali widzowie dowiedzieli się, że o wartości człowieka nie decyduje sposób ubierania, ani bogactwo. Prawdziwym skarbem człowieka jest jego dobre serce. Po zakończonym musicalu dzieci pojechały do restauracji Antonińska. Na miejscu zobaczyły jak pracują kucharze, poznały wyposażenie kuchni, nauczyły się składania serwetek. Na zakończenie czekał na dzieci słodki poczęstunek.

Maria Kołtowska