WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO „BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY”

opublikowane: 7 paź 2020, 06:44 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 7 paź 2020, 07:19 ]
Dnia 2 października 2020 r. rozstrzygnięto szkolny konkurs plastyczny „BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY” dla uczniów klas I-III.

Celem konkursu było: poszerzenie wiedzy na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym, propagowanie pozytywnych zachowań wśród dzieci w kwestii bezpieczeństwa na drodze, uświadomienie występujących zagrożeń i umiejętne rozpoznawanie ich przez dzieci.

Komisja konkursowa w składzie: p. Marta Hołownia-Dziewic, p. Wioletta Koszacka-Gęstwa i p. Karolina Taler przyznała następujące miejsca:

I miejsce:

1.Aleksandra Witkowska – kl. I

2. Jan Kaźmierczak – kl. II

3. Marta Sowka – kl. III

II miejsce:

1.Szymon Bera – kl. I

2. Maciej Duchniak – kl. II

3. Dominika Mazur – kl. III

III miejsce:

1.Amelia Frankiewicz – kl. I

2. Gabriel Piejek – kl. II

3. Laura Łuczak – kl. III

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom konkursu!!!

M. Szylin