WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU LEON

opublikowane: 21 lut 2022, 00:36 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 22 lut 2022, 02:28 ]
   W listopadzie 2021 r. w naszej szkole został przeprowadzony konkurs matematyczny „Leon” o charakterze ogólnopolskim. W konkursie wzięło udział 5 uczniów z klasy II i 3 uczniów z kl. III. Celem konkursu było sprawdzenie umiejętności ścisłych uczniów oraz zachęcenie do rozwijania pasji matematycznych i samodzielności, odkrywania ukrytych talentów oraz rozwinięcia nawyku twórczego i logicznego myślenia. W każdej grupie wiekowej wzięło udział blisko trzy tysiące uczestników z całej Polski.

W naszej szkole najlepsze wyniki osiągnęli i otrzymali tytuł laureata:

Alan Rubis kl. II – 5 miejsce

Martyna Woźnica kl. III – 6 miejsce

Alekandra Witkowska kl. II –7 miejsce

Maciej Duchniak kl. III – 7 miejsce

Szymon Bera kl. II – 8 miejsce

Wszystkim laureatom oraz pozostałym uczestnikom serdecznie gratulujemy.

M. Szylin

B. Czarna