WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU „LEON” – WIOSNA 2019

opublikowane: 3 cze 2019, 11:31 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 19 cze 2019, 14:36 ]
W kwietniu 2019 r. uczniowie z klas I-III wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym „Leon”.

Celem konkursu było sprawdzenie umiejętności matematycznych uczniów. Edycja wiosenna obejmowała zadania z matematyki. Z testem, który składał się z zadań zamkniętych z jedną lub kilkoma prawidłowymi odpowiedziami i zdań otwartych zmierzyło się: 9 uczniów z kl. I, 9 uczniów z kl. II i 3 uczniów z klasy III.

A oto ci, którzy osiągnęli najlepsze wyniki:

KLASA I

Kacper Bidziński – 1 m.

Laureaci:

Laura Łuczak – 4 m.

Jan Zdebski – 4m.

Aleksander Mrowiec - 6m.

Gabriela Prokopczyk – 7m.

Oliwier Stark – 7m.

Emilia Wiśniewska – 9m.

KLASA II

Natalia Gil – 1 m.

Hanna Kaźmierczak – 1m.

Maciej Kusztra – 2 m.

Laureaci:

Przemysław Bobela – 7m.

Oliwier Mielczarek – 10m.

Martyna Grabowska – 10m.

Wysokie wyniki osiągnęli również:

KLASA I

Julia Bidzińska – 11m.

Jakub Borkowski – 11m.

Klasa II

Arkadiusz Szulc – 17m.

Krystian Halaberda 18m.

Hubert Borkowski – 21m.

KLASA III

Maja Zdebska – 13m.

Nikodem Banaszak – 15m.

Oliwia Bidzińska – 20m.

Uczniowie, którzy zajęli pierwsze i drugie miejsce w konkursie otrzymali książki i dyplomy. Wszystkich laureatów nagrodzono dyplomami laureata, a pozostałych uczestników dyplomami uczestników konkursu.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu.

M. Szylin

M. Rogasik