WYSTĘP PRZEDSZKOLAKÓW NA II GMINNYM PRZEGLĄDZIE POEZJI DZIECIĘCEJ

opublikowane: 17 maj 2019, 02:15 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 17 maj 2019, 02:30 ]
Dnia 14.05.2019 r. w Bibliotece Miejskiej w Górze odbył się  II Przegląd Poezji Dziecięcej pod hasłem „Dzień bibliotekarza z poezją dziecięcą”! W przeglądzie brały udział dzieci z przedszkoli z gminy Góra, które zaprezentowały po jednym utworze ulubionego poety. Nasze Przedszkole reprezentowali: Kinga Kurzawa oraz Marcin Kusztra z grupy Smerfy.  Dzieci pięknie recytowały przygotowane wiersze. Na zakończenie przeglądu dyrektor biblioteki p. Danuta Biernacka wręczyła każdemu uczestnikowi  upominek w postaci dyplomu oraz książki. Serdecznie gratulujemy małym artystom.

Maria Kołtowska