XIII Międzyszkolny Konkurs Kolęd

opublikowane: 20 gru 2016, 09:48 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 20 gru 2016, 09:58 ]

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w XIII Międzyszkolnym Konkursie Kolęd o zasięgu międzywojewódzkim dzieci z przedszkola, uczniów szkół podstawowych klas I- VI, gimnazjów oraz szkół średnich.

W konkursie biorą udział uczniowie wytypowani w drodze eliminacji na szczeblu szkoły. Konkurs odbędzie się w czterech  kategoriach wiekowych: klas „0” – III i dzieci przedszkolne,  klas IV-VI szkół podstawowych, I – III gimnazjów oraz szkół średnich. Szkołę może reprezentować tylko jeden solista w danej kategorii. Solista wykonuje jedną kolędę - max. 2 zwrotki (dopuszcza się wykonanie kolędy z podkładem instrumentalnym). Dodatkowo można wykonać kolędę w języku angielskim.

Konkurs odbędzie się 20 stycznia 2017r. o godz. 1500 w Centrum Kulturalno-Sportowym przy Zespole Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Witoszycach.

Zgłoszenia przyjmowane są na załączonym druku do 5 stycznia 2017r.

Zgłoszenia należy kierować na Adres:

Zespół Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Witoszycach

Witoszyce 10

56-200 Góra

Z dopiskiem „KONKURS KOLĘD”

Organizator zapewnia nagrody rzeczowe dla zwycięzców i dyplomy.

Zapewniamy nagłośnienie, mikrofony bezprzewodowe, odtwarzacz CD, magnetofon, mini DISK, poczęstunek na miejscu dla uczestników.

Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy pod numer (065) 543-13-23.

Komisja Konkursowa zostanie powołana przez organizatora.

Patronat nad Konkursem objęła Burmistrz Góry Pani Irena Krzyszkiewicz.

Sponsor strategiczny:

OSI POLAND FOODWORKS Chróścina