XIV Międzyszkolny Konkurs Kolęd

opublikowane: 11 sty 2018, 10:16 przez witoszyce szkola
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia XIV Międzyszkolnego Konkursu Kolęd o zasięgu międzywojewódzkim pod Patronatem Burmistrz Góry Pani Irena Krzyszkiewicz , który odbędzie się 30 stycznia 2018r. o godz. 1400 w Centrum Kulturalno-Sportowym przy Zespole Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Witoszycach.

W konkursie biorą udział uczniowie wytypowani w drodze eliminacji na szczeblach szkoły. Uczestnicy są podzieleni wiekowo: przedszkolaki, szkoła podstawowa,  gimnazjum i szkoła średnia.  Występy ocenia komisja. Laureaci otrzymują pamiątkowe dyplomy i nagrody.

W tym roku gościnnie podczas konkursu zaprezentują się soliści ze szkoły na Ukrainie a także wystąpi Zespół Lilie z Sądowej Wiszni. Zespół ten wystąpi również podczas Mszy Św. w kościele w Górze, Ryczeniu oraz  Chróścinie.