XVIII MIĘDZYWOJEWÓDZKI GÓROWSKI KONKURS INFORMATYCZNY

opublikowane: 14 mar 2018, 06:15 przez witoszyce szkola   [ zaktualizowane 14 mar 2018, 08:33 ]
Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XVIII Międzywojewódzkim Górowskim Konkursie Informatycznym dla uczniów klas IV-VI pod hasłem "Rok dla niepodległej" organizowanym  przez Powiatowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Poradnictwa Psychologiczno - Pedagogicznego w Górze.  Zadaniem konkursowym było wykonanie prezentacji multimedialnej. 2 marca komisja wybrała trzy najlepsze prace, które zostały przekazane do oceny komisji w Górze.

I miejsce - Zuzanna Ślosarczyk
    II miejsce - Julia Maksymczuk